0555 085 90 50
ÖNERİ, TALEP VE ŞİKAYETLERİNİZ İÇİN

Ad Soyad

E-Mail Adresi

Konu

Mesajınız

Yukarı Git ikonu

HAKKIMIZDA

PVC & TUTKAL MARKET

Sektörde 20 yılı aşkın deneyimiyle PVC TUTKAL MARKET, binlerce renk ve desen seçenekleriyle pvc ve tutkal ürünlerine dair ihtiyaçları A’dan Z’ye karşılama felsefesiyle yola çıkan teknolojik ve profesyonel bir şirketler grubudur.

HAKKIMIZDA

PVC TUTKAL MARKET başta karebant markasının distbürütörlüğü olmak üzere pek çok markasıyla hizmet vermektedir.

Sektöründe markalaşmayı hedefleyen PVC TUTKAL MARKET; uzman kadrosu, tüm Türkiye’de bayileri ve eğitim desteği ile müşterilerine satış öncesi ve sonrası eksiksiz hizmet sunabilmektedir. PVC TUTKAL MARKET, binlerce renk ve desen seçeneklerine sahip pvc seçeneklerini doğru fiyat, doğru zaman politikasıyla sunmaktadır

MİSYON - VİZYON

Ulusal ve uluslararası pazara pvc ve tutkal ürünleri satışı gerçekleştiren, her geçen gün bayileri ile büyüyen PVC TUTKAL MARKET; başarısını kalite, uygun fiyat ve dürüst ticaret felsefesine borçludur.

Müşterilerinden gelen geribildirimleri en doğru bicimde değerlendiren PVC TUTKAL MARKET yüksek müşteri memnuniyetine ulaşmayı hedeflemektedir. PVC TUTKAL MARKET geniş ürün yelpazesini, kalite ve makul fiyat dengesini koruma prensibi ile tüketicilerin beklentilerini uzun yıllar üst düzeyde karşılamak, ulusal ve uluslararası düzeyde satış ağını genişletmek hedeflerindedir.

BÜYÜK TOPTANCILIK & TÜM TÜRKİYE BÖLGE BAYİLİĞİ İMKANI

Türkiye’de 81 ilde, onlarca bölge bayisi ile hizmet veren PVC TUTKAL MARKET, sunduğu binlerce renk ve çeşit ürünü sizlerle buluşturuyor. PVC TUTKAL MARKET; işini tutkuyla yapan profesyonellerin bir araya geldiği güçlü organizasyon yapısı, farklı ihtiyaç ve zevklere uygun geniş ürün yelpazesi, tam zamanında sunduğu nitelikli hizmet kalitesi ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışır. Profesyonel satış ağı ve kadrosu ile fark yaratan PVC TUTKAL MARKET, eşsiz hizmet deneyimleriyle başarılarınıza ortak olmayı amaçlıyor.

DEPO

Güçlü tedarik zinciri ve geniş olanaklara sahip deposu sayesinde pvc ve tutkal ürünlerinde ‘yok’ dememeyi ilke edinen PVC TUTKAL MARKET, tam zamanında ve eksiksiz ürün sağlama kapasitesiyle müşterilerinin isteklerini sorunsuz gideriyor.

DOĞADAN İLHAM ALDIK